Krzysztof Błoch
Przecław, ul. Długa 64
64-514 Pamiątkowo
tel./fax (61) 291 41-93
blochpasy@poczta.onet.pl
  Katalog » Pasy »
Koszyk więcej
...jest pusty
Kategorie
Pasy (12)
Powiedz Znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz RecenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Pas lędźwiowo - krzyżowy z dociągiem 99,00zł

REF - 06 03 06 007

Przewidziane zastosowanie:
W celu zwiększenia stabilizacji odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa głównie w przypadku osłabienia siły mięśni tułowia i ewentualnego wzmocnienia mięśni brzucha w sytuacjach przeciążeń.

Charakterystyka:
Pas wykonany jest z 2 warstw elastycznej taśmy ażurowej częściowo nachodzącej na siebie. Na zewnętrznej stronie pasa w tylnej jego części naszyte są 4 tunele z taśmy lamówkowej, wewnątrz których znajdują się usztywnienia sprężyste z tworzywa sztucznego. Na wewnętrznej stronie pasa w miejscu usztywnień nałożona jest dzianina dystansowa a na nią naszyta jest tkanina bawełniana.
Do końcówek pasa doszyte są prostokąty z tkaniny bawełnianej i taśmy samoszczepnej.
Zewnętrzna strona wykonana jest z tkaniny bawełnianej na której naszyty jest odcinek taśmy lamówkowej stanowiący uchwyt; po wewnętrznej stronie prostokąta jest taśma samoszczepna. Na drugim końcu pasa strona wewnętrzna pokryta jest tkaniną bawełnianą a zewnętrzna taśmą samoszczepną. Do brzegu prostokąta doszyta jest taśma w kształcie "uszka" ułatwiająca zapinanie pasa osobom z upośledzonym chwytem ręki.
Do zewnętrznej strony pasa w części tylnej między 2 a 3 tunelem przyszyto 2 pasy taśmy elastycznej ażurowej, które w części przedniej łączą się końcówkami pokrytymi taśmą samoszczepną.

Pas lędźwiowo - krzyżowy z dociągiem posiada usztywnienie w wysokości 30cm.

Rozmiary:

WIELKOŚĆ
M
L
XL
XXL
OBWÓD PASA
65-75 cm
75-95 cm
95-110 cm
110-130 cm

Dostępne opcje:
Rozmiar:
Data dodania produktu: sobota, 15 styczeń 2011.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Pas lędźwiowo - krzyżowy
Pas lędźwiowo - krzyżowy
Created by SoftWeb | Copyright © 2006 Wytwórnia Pasów Ortopedycznych. Wszystkie prawa zastrzeżone | Powered by osCommerce